Slnečné okuliare

Slnečné okuliare pre krásu aj ochranu

O ochranu vášho zraku sa postarajú slnečné okuliare a odborníci z Wessely Medical Clinic s.r.o., ktoré sa špecializuje na excimerové operácie, ale aj očnú optiku. Realizujeme operácie očným laserom, ale aj kompletné očné vyšetrenia a odborné poradenstvo. Poradíme vám, ako si vybrať vhodné slnečné okuliare, ktoré budú nielen dobre vyzerať, ale v prvom rade plniť ochranný účel vášho zraku. Ochrana zraku je totiž dôležitá pre každého z nás bez rozdielu. Ponúkame vám dokonalú kombináciu kvalitných slnečných okuliarov, ktoré vám vydržia. Kvalita v kombinácii s moderným dizajnom za skvelé ceny vás nadchne k noseniu okuliarov aj v iných dňoch, ako je potrebné. Ochrana a krása v jednom od Wessely Medical Clinic s.r.o. je zaručená. V oblasti očnej optiky patríme totiž medzi tých najlepších aj vďaka nášmu odbornému tímu.

Dokonalá ochrana so slnečnými okuliarmi

Chrániť zrak počas svojho života je veľmi dôležité. Predsa len prevencia je vždy lacnejšia ako liečba. Našim cieľom je pomáhať vám pri ochrane vášho zraku. Základným prvkom počas letných slnečných dní sú práve slnečné okuliare, ktoré však musia spĺňať konkrétne parametre UV ochrany. Pravidelným nosením slnečných okuliarov s UV filtrami si zabezpečíte dokonalú ochranu zraku. V iných prípadoch, ako sú napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmus realizujeme excimerové operácie aj v našej očnej ambulancii. Netreba sa však báť. Náš odborný tím profesionálov má dostatočné skúsenosti s mnohými zrakovými vadami ako je napríklad aj šedý zákal, ktoré dokáže úspešne odstrániť. Pomocou najmodernejších prístrojov a techník vám vyberieme najvhodnejšiu, avšak efektívnu metódu.

Slnečné okuliare v rôznych dizajnoch

Vieme, že vyzerať moderne a štýlovo dnes nie je záležitosťou iba žien. Aj, preto je naša ponuka dioptrických a slnečných okuliarov dostatočne široká na to, aby pokryla vaše potreby. Kvalitné nielen dioptrické, ale aj slnečné okuliare vhodné pre mužov, ženy aj deti. Zverte vaše oči do rúk dôveryhodnej firme v Nových Zámkov. Plne vybavené kvalitnými produktami a prístrojmi podľa najvyšších štandardov a zároveň zamerané na moderné dizajny vhodné pre malých aj veľkých. Vyberte si dizajn podľa svojich predstáv a my vám slnečné okuliare prispôsobíme presne na mieru vášmu zraku. S moderným dizajnom a najvýkonnejším UV filtrom. Dizajnovo si tak viete vybrať množstvo okuliarov, ktoré sa vám perfektne hodia k vášmu životnému štýlu. Vaše zrakové problémy sú odteraz v tých správnych rukách.