Operácia očí laserom

Operácia očí laserom s vynikajúcimi výsledkami

Pre niektorých ľudí sú slnečné okuliare ako aj dioptrické okuliare skutočným problémom. Len málokto však môže povedať, že ich nepotrebuje. Prinášame však riešenie, ako je operácia očí laserom, vďaka ktorej bude váš zrak opäť jasný. Pomocou takéhoto zákroku vás zbavíme krátkozrakosti, ďalekozrakosti ako aj astigmatizmu. Nami vykonávaná operácia očí laserom je veľmi efektívna a bezpečná. Vykonáva ju naša odborníčka a špecialistka MUDr. Andrea Veselá, ktorá má vyše 20 ročnú prax v oblasti očnej medicíny. Množstvo našich pacientov už má s operáciou očí laserom skúseností a dnes je ich očné zdravie na vysokej úrovni. Po absolvovaní zákroku, tak môžete úplne zabudnúť na nosenie okuliarov či kontaktných šošoviek.

Operáciu očí laserom realizujeme moderne a bezbolestne

Predstava, že vám má niekto zasahovať do oka sa mnohým ľuďom nepáči. Prevažne ľuďom, ktorí majú problém, čo i len vysloviť slovíčko operácia. Pre niekoho je aj obyčajné očné vyšetrenie doslova pohromou. Sme si vedomí, že ľudia sú naozaj rôzni, a tak aj k nim pristupujeme. Individuálne vysvetľujeme, individuálne realizujeme vyšetrenia a aj tú operáciu očí laserom robíme efektívne a bezbolestne. Po tejto operácii môžete zabudnúť na dioptrické okuliare na čítanie alebo dioptrické okuliare do diaľky. Vedzte, že operácia očí laserom je niečo úplne iné ako operácia žalúdka. Realizujeme ju naozaj špičkovými a modernými technologickými prístrojmi v Nových Zámkoch. Pomáhame vám zbaviť vás zdravotných komplikácií moderne a bezbolestne.

Odborná operácia očí laserom

Očná ambulancia, ktorá prináša komplexné služby pre zdravie vášho zraku. Od odborného vyšetrenia až po konzultáciu, zákroky a predaj očných produktov a doplnkov. Súčasťou našej zdravotnej misie pre kvalitný zrak je odborný tím špecialistov na viacerých úrovniach. Preto aj operácia očí laserom je vykonávaná odborne s ohľadom na individuálny stav pacienta. Vďaka  profesionalite a odbornému prístupu našich špecialistov prinášame všetkým pacientom viditeľné výsledky, ktoré koniec koncov pocítia doslova okamžite. Ani šedý zákal nie je diagnóza, s ktorou by si náš tím profesionálov neporadil. Máme za sebou nie jednu operáciu očí laserom, ale doslova desiatky až stovky. V zdravotníckom centre Wessely Medical Optic s.r.o. ste vždy v tých správnych rukách.

Ošetrenie Excimerom laserom Mel 80

Úplne bezpečná metóda

Laserová operácia vykonávaná
niekoľko miliónov krát
na celom svete
Pohodlný ambulantný zákrok
Spoľahlivé výsledky liečby
Krátka doba zákroku

EXCIMER LASER MEL 80 odstraňuje dioptrické chyby očí ako je krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus.

Používa optimalizované profily liečby všetkých typov aberácií. Navyše MEL 80 bol vyvinutý pre plné využitie „Customized“ ablácie. Rýchla frekvencia laseru vyžaduje eyetracker s rýchlou odpoveďou. Aktívny eye tracking systém sledujúci aktívne pohyb oka je zárukou bezpečnosti. Pri laserovaní využíva optimálnu optickú zónu rohovky a pracuje s presnosťou tisíciny milimetra. Nový veľmi malý „Gausian spot“ umožňuje na jednej strane korekciu komplexných očných aberácií a na strane druhej dosiahnutie veľmi hladkého povrchu.