Očná ambulancia – Nové Zámky

Profesionálne vybavená očná ambulancia

Komfort a odborná starostlivosť pre vaše oči je u nás samozrejmosťou. Vieme, že zrakové problémy trápia stále viac ľudí aj, preto je naša očná ambulancia plne vybavená modernými prístrojmi a zariadeniami. Pacienti sa u nás cítia naozaj pohodlne a komfortne. Každý zákrok a vyšetrenie je pacientom detailne vysvetlené, aby pacient vedel, čo ho čaká a, ako bude vyšetrenie prebiehať. Pomocou moderných technológií a prístrojov vykonávame vyšetrenia a zákroky ako napríklad operácia očí laserom šetrne a bezbolestne. Jednotlivé vyšetrenia sú vykonávané našou odbornou špecialistkou MUDr. Andreou Veselou. Nielen prostredie, ale aj samotná komunikácia je vedená na profesionálnej úrovni, aby sa každý pacient, ktorý navštívi našu očnú ambulanciu v Nových Zámkoch cítil príjemne a pohodlne.

V očnej ambulancii Wessely Medical Clinic s.r.o. máte pohodlie zaručené

Trápia vás suché očišedý zákal alebo máte pocit, že ste zanedbali očné vyšetrenie? Očné vyšetrenia sú potrebné a slúžia k tomu, aby sme presne vedeli, aký konkrétny problém vás trápi. Očnú prehliadku odporúčame absolvovať pravidelne. Vďaka tomu tak vieme predchádzať vážnejším ochoreniam. A to všetko v príjemnom prostredí našej očnej ambulancie v Nových Zámkoch. Našou snahou je, aby naša očná ambulancia nebola pre vás strašiakom, kde myslíte na to najhoršie, práve naopak. Kombinácia profesionálneho vybavenia a odborného personálu vás presvedčí, že ste v správnych rukách a bude o vás a o váš zrak dobre postarané a to nielen formou dioptrických okuliarov. V ponuke máme totiž aj slnečné okuliare. Máme kvalitnú špecializovanú techniku pre efektívnu zdravotnú starostlivosť.

Očná ambulancia pod vedením skúsenej špecialistky

Naša špecializovaná odborníčka MUDr. Andrea Veselá sa postará o dôkladné vyšetrenia, aby sme vedeli presne stanoviť aké dioptrické okuliare potrebujete. Kompletné vyšetrenie zraku ako aj vyšetrenia OCT, vyšetrenie nomkontaktnýmtonomerom, pachymetria rohovky či vyšetrenie počítačovým perimetrom sú realizované na odbornej a profesionálnej úrovni. Záujemcovia o kontaktné šošovky dostanú kompletné poradenstvo, ako správne aplikovať kontaktné šošovky alebo vám budú aplikované priamo v očnej ambulancii.  Malé chirurgické zákroky ako aj screeningglaukomu (tzv. zelený zákal) a mnoho iných vyšetrení je realizovaných pod vedením skúsenej špecialistky, ktorá je garanciou kvality a odbornosti. Navštívte očnú ambulanciu v Nových Zámkoch, ktorá ponúka profesionálne služby, aké si zaslúžite.

Dodáme, že na vyšetrenie u očného lekára nepotrebujete výmenný lístok, ak ide o predpísanie okuliarov. Taktiež ho nebudete potrebovať na každú ďalšiu návštevu, na ktorú vás pozvú naši oční lekári (kontrola, ochranné ambulantné liečenie, pravidelné sledovanie zdravotného stavu).

Bezbolestné vyšetrenia v réžii  odborníkov

Naša očná ambulancia sa vždy usiluje o bezbolestné a čo najšetrnejšie vyšetrenie. Garantujeme, že urobíme maximum pre vaše oči. Po odborných vyšetreniach a dôslednej diagnostike vám priblížime aktuálny stav vášho zraku a následne navrhneme najvhodnejšiu liečbu alebo odporučíme  vhodný zákrok. 

Zakladáme si na citlivom a empatickom prístupe, s ohľadom na individualitu a osobnosť každého nášho pacienta. Chceme, aby ste sa u nás cítili príjemne a bez zbytočného stresu. Naša očná ambulancia v Nových Zámkoch má jediný cieľ – presná diagnostika zdravotného problému a návrh optimálneho procesu liečby s dôrazom na jej dlhodobý účinok.

Nech už vás trápia akékoľvek problémy so zrakom, veríme, že očná ambulancia Wessely Medical Clinic s. r. o. vám pomôže.

U nás vo Wessely Medical Clinic s.r.o. v Nových Zámkoch vám ponúkame aj aplikáciu botoxu (botulotoxínu), aplikáciu kyseliny hyalurónovej, laserovú operáciu očí, operáciu očných viečok či liečbu suchého oka a ďalšie malé chirurgické zákroky.