Očná ambulancia

Profesionálne vybavená očná ambulancia

Komfort a odborná starostlivosť pre vaše oči je u nás samozrejmosťou. Vieme, že zrakové problémy trápia stále viac ľudí aj, preto je naša očná ambulancia plne vybavená modernými prístrojmi a zariadeniami. Pacienti sa u nás cítia naozaj pohodlne a komfortne. Každý zákrok a vyšetrenie je pacientom detailne vysvetlené, aby pacient vedel, čo ho čaká a, ako bude vyšetrenie prebiehať. Pomocou moderných technológií a prístrojov vykonávame vyšetrenia a zákroky ako napríklad operácia očí laserom šetrne a bezbolestne. Jednotlivé vyšetrenia sú vykonávané našou odbornou špecialistkou MUDr. Andreou Veselou. Nielen prostredie, ale aj samotná komunikácia je vedená na profesionálnej úrovni, aby sa každý pacient, ktorý navštívi našu očnú ambulanciu v Nových Zámkoch cítil príjemne a pohodlne.

V očnej ambulancii Wessely Medical Optic s.r.o. máte pohodlie zaručené

Trápia vás suché oči, šedý zákal alebo máte pocit, že ste zanedbali očné vyšetrenie? Očné vyšetrenia sú potrebné a slúžia k tomu, aby sme presne vedeli, aký konkrétny problém vás trápi. Očnú prehliadku odporúčame absolvovať pravidelne. Vďaka tomu tak vieme predchádzať vážnejším ochoreniam. A to všetko v príjemnom prostredí našej očnej ambulancie v Nových Zámkoch. Našou snahou je, aby naša očná ambulancia nebola pre vás strašiakom, kde myslíte na to najhoršie, práve naopak. Kombinácia profesionálneho vybavenia a odborného personálu vás presvedčí, že ste v správnych rukách a bude o vás a o váš zrak dobre postarané a to nielen formou dioptrických okuliarov. V ponuke máme totiž aj slnečné okuliare. Máme kvalitnú špecializovanú techniku pre efektívnu zdravotnú starostlivosť.

Očná ambulancia pod vedením skúsenej špecialistky

Naša špecializovaná odborníčka MUDr. Andrea Veselá sa postará o dôkladné vyšetrenia, aby sme vedeli presne stanoviť aké dioptrické okuliare potrebujete. Kompletné vyšetrenie zraku ako aj vyšetrenia OCT, vyšetrenie nomkontaktným tonomerom, tachimetria rohovky či vyšetrenie počítačovým terimetrom sú realizované na odbornej a profesionálnej úrovni. Záujemcovia o kontaktné šošovky dostanú kompletné poradenstvo, ako správne aplikovať kontaktné šošovky alebo vám budú aplikované priamo v očnej ambulancii. Malé chirurgické zákroky ako aj screening glaukomu (tzv. zelený zákal) a mnoho iných vyšetrení je realizovaných pod vedením skúsenej špecialistky, ktorá je garanciou kvality a odbornosti. Navštívte očnú ambulanciu, ktorá ponúka profesionálne služby, aké si zaslúžite.