Liečba suchého oka – Nové Zámky

Liečba suchého oka intenzívnym pulzným svetlom IPL E-EYE vám pomôže

Liečba suchého oka intenzívnym pulzným svetlom IPL E-EYE je špeciálna metóda, ktorá efektívne a účinne lieči syndróm suchého oka i dysfunkciu meibomských žliaz. Pomocou zábleskov intenzívneho polychromatického svetla v presných dávkach je liečba suchého oka intenzívnym pulzným svetlom IPL E-EYE naozaj účinná.

Nemusíte sa obávať, prístrojová liečba suchého oka metódou E-EYES IPL je efektívna a bezbolestná. Ide o rýchly a neinvazívny zákrok s dlhodobo pretrvávajúcim účinkom ošetrenia. Zlepšuje pocit suchého oka už po prvom vyšetrení, ktoré trvá iba niekoľko minút. Pohodlne sa usadíte do kresla a o ostatné s postarajú spomínané svetelné polychromatické záblesky.

Sme presvedčení, že aj vášmu zraku napomôže prístrojová liečba suchého oka metódou E-EYES IPL.

Čo je syndróm suchého oka?

Toto ochorenie spôsobuje poruchu slzného filmu, ktorého úlohou je zvlhčovanie povrchu oka. Príčin je viacero. K najčastejším faktorom patrí práca s počítačom či smartfónom (časté a zdĺhavé pozeranie na obrazovku) a klimatizované priestory (suchý vírivý vzduch v interiéri, často a na dlhé obdobie pustená klimatizácia v kancelárií, aute, posilňovni a podobných uzavretých priestoroch). Možno spomenúť aj užívanie niektorých liekov, znečistené ovzdušie, umelé osvetlenie či genetická predispozícia. K príčinám suchého oka sa radí aj nedostatočný pitný režim, fajčenie a vysoká prašnosť.

Ak subjektívne vnímate, že s vaším okom niečo nie je v poriadku, určite sa k nám objednajte čo najskôr. Riešením môže byť práve prístrojová liečba suchého oka metódou E-EYES IPL. Odkladanie návštevy očnej ambulancie či podceňovanie prvých prejavov a príznakov nie je správne.

Aké sú prejavy suchého oka?

Syndróm suchého oka sa prejavuje začervenaním očí, pocitom pálenia či rezania očí, ako aj ťažkosťami so zaostrovaním či rozmazaným videním. Niektorí pacienti dokonca uvádzajú pocit piesku či cudzieho telieska v oku. K častým príznakom patrí aj slzenie a pocit unavených očí.

Wessely Medical Clinic s.r.o. v Nových Zámkoch vám ponúka odbornú liečbu suchého oka intenzívnym pulzným svetlom IPL E-EYES. O váš zrak sa postaráme v našej očnej ambulancii a taktiež pomocou operácie očí, dioptrických okuliarov, aplikáciu botoxu (botulotoxínu), aplikáciu kyseliny hyalurónovej, laserovú operáciu očí, operáciu očných viečok či liečbu suchého oka a ďalšie malé chirurgické zákroky.. Neváhajte a obráťte sa na nás.