Očná optika – Nové Zámky

Očná optika v Nových Zámkoch – spoľahlivý partner na ceste k zdravému zraku

Naša očná optika je miestom, kde si nájdete vhodné okuliare a šošovky, vrátane príslušenstva.

V otázkach výberu slnečných či dioptrických okuliarov alebo šošoviek sa nespoliehajte na internet a určite ich nenakupujte z drogérií či supermarketov.

Radšej sa zastavte u nás. Odporučíme vám správne sklá či vhodné okuliarové rámy a poradíme aj pri výbere šnúrok, čistiacich prostriedkov na okuliare a ostatných doplnkov. Zohľadňujeme aj individuálne faktory ako je druh vašej práce, hobby, čas strávený za počítačom alebo typ tváre. Ako skúsená očná optika sa postaráme, že vám okuliare padnú ako uliate. Nemusíte sa obávať, že vám budú padať alebo sa kĺzať po nose.

A keďže chceme, aby vám okuliare vydržali čo najdlhšie a zbytočne sa nepoškodili, ochotne vám vysvetlíme zásady správnej starostlivosti o okuliare.

Očná optika, kde si vyberiete okuliare šité na mieru vášmu zraku

Naša ponuka je rozmanitá a zahŕňa okrem okuliarov aj sklá, rámy a ostatné príslušenstvo, ktoré je charakteristické výbornou kvalitou a dlhou životnosťou. Mnoho tovaru máme skladom, čiže si ho viete okamžite vziať domov. Samozrejme, že naša očná optika poskytuje záruku na okuliare a okuliarové príslušenstvo.

Neriskujte zhoršenie zraku kúpou nekvalitných či nebodaj nesprávnych okuliarov alebo šošoviek. Nedovoľte, aby vám slnečné lúče zbytočne trápili oči alebo aby vám príliš tesný rám nepríjemne tlačil hlavu.

Sme presvedčení, že spoločne vyberieme ideálne okuliare pre vaše oči.

Naša očná optika v Nových Zámkoch sa teší na vašu návštevu.

U nás vo Wessely Medical Clinic s.r.o. v Nových Zámkoch vám ponúkame aj aplikáciu botoxu (botulotoxínu), aplikáciu kyseliny hyalurónovej, laserovú operáciu očí, operáciu očných viečok či liečbu suchého oka a ďalšie malé chirurgické zákroky.