Dioptrické okuliare

Dioptrické okuliare

Máte v rodine viac členov, u ktorých zrak už neslúži tak dobre, ako by mal? Navštívte našu očnú optiku v Nových Zámkoch, v ktorej nájdete množstvo moderných a kvalitných typov okuliarov. Vyberte si dioptrické okuliare ako aj slnečné okuliare pre celú rodinu z našej širokej ponuky. Kvalitné dioptrické sklá vyrábané na mieru pre každého zákazníka v kombinácií s modernými okuliarovými rámami. Hneď vedľa očnej optiky máme pre vás plne vybavenú očnú ambulanciu s kvalitným vybavením. V ambulancii sa o vás postará špičkový a odborný personál, ktorý vám navrhne dioptrické okuliare na základe vášho zdravotného stavu. Kompletne vybavíme celú rodinu nielen dioptrickými, ale aj slnečnými okuliarmi a potrebnými doplnkami pre okuliare. Navštívte nás a presvedčte sa sami.

S vhodne navrhnutými dioptrickými okuliarmi si zvyšujete kvalitu zraku

Netreba čakať, kým sa vám zrak zhorší alebo úplne poškodí. Prevencia, ale aj okamžitý zásah odborníkov vám môže zachrániť videnie. Predsa len šedý zákal nie je sranda. S našimi modernými prístrojmi určenými pre oftalmológiu dokážeme úspešne diagnostikovať, ako aj liečiť časté, aj menej časté poruchy zraku. Zabezpečíme vám kompletné vyšetrenie zraku, aby sme na základe výsledkov vyšetrení navrhli vhodné dioptrické okuliare, ktoré vám pomôžu zvýšiť kvalitu zraku. Náš tím odborníkov v Nových Zámkoch sa postará o váš plnohodnotný a kvalitný zrak. Výsledky vyšetrení s vami prekonzultujeme a navrhneme vám najvhodnejšie riešenie dioptrických okuliarov, ktoré budú spĺňať medicínske potreby aj estetický vzhľad. Vyberte si okuliare podľa svojich preferencií ešte dnes.

V očnej optike si vyberiete dioptrické okuliare podľa seba

Všetky služby pod jednou strechou. Očná ambulancia aj očná optika hneď vedľa seba, aby naši pacienti či zákazníci mali zabezpečené kompletné oftalmologické služby pre zlepšenie kvality ich života. Každý z vás je jedinečný a každý potrebuje iné slnečné ako aj iné dioptrické okuliare, ktoré si u nás môžete nielen vybrať, ale aj vyskúšať. Klasické či v rôznych farebných odtieňoch a vzoroch. Máme v ponuke okuliare mnohých značiek a typov a sme si istý, že u nás si vyberie naozaj každý bez rozdielu. Náš odborný personál je pripravený kedykoľvek počas pracovných dní poradiť s výberom dioptrických okuliarov ako aj slnečných okuliarov či okuliarových doplnkov. Poradíme a pomôžeme tak, aby operácia očí laserom bola nutná len v urgentných prípadoch.